Bez kategorii

Pedicure hybrydowy Gliwice – dowiedz się więcej

pedicure hybrydowy gliwice

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała to miejsce stworzone przede wszystkim dla kobiet, które pragną o siebie zadbać. Szereg oferowanych zabiegów jest naprawdę spory – właśnie dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Kosmetolodzy, którzy pracują w tym wspaniałym miejscu, bardzo dobrze zadbają o ukojenie wszelkich zmysłów ludzkich. Wszelkie zabiegi wykonywane są z należytym wyciszeniem oraz piękną i relaksującą oprawą muzyczną. W ich trakcie wykorzystywane są najlepszej jakości preparaty, które są produkowane we francuskich laboratoriach.

Pedicure dla kobiet

Pedicure jest to profesjonalny zabieg, który obejmuje między innymi – skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka z podeszw. Z całą pewnością warto zadbać o swoje stopy, szczególnie podczas wiosny i lata, kiedy ta część ciała jest coraz bardziej odsłaniania. Pedicure hybrydowy frezarkowy to bardzo popularny zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Sposób ten jest idealny, jeżeli kobieta chce mieć zadbane, mocne i naturalne paznokcie. „Pedicure Gliwice”https://gliwice.yasumi.pl/zabiegi/pedicure-hybrydowy/137 – gwarantuje przede wszystkim trwały kolor na paznokciach przez dwa tygodnie. Zabieg ten nie wymaga inwazyjnego piłowania płytki – trzeba przyznać, że jest to ogromna zaleta. Frezarka do pedicure, która używana jest w tym salonie, działa bardzo profesjonalnie i odpowiednio dba o paznokcie. Lakier schnie dosłownie w kilka sekund – po zabiegu od razu można założyć obuwie. Zabieg ten najczęściej kosztuje około sto złotych.

Zadbane stopy

„Pedicure Gliwice” to zabieg, który powinien być stosowany u kobiet, które mają problem z suchą skórą lub nierówną płytką paznokcia. Dzięki takiemu zabiegowi kobiece stopy będą prezentować się naprawdę pięknie. Nałożenie hybryd na paznokcie zajmuje dosłownie chwilę, a efekt jest naprawdę rewelacyjny. Kobieta sama może zadecydować o tym, jaki kolor znajdzie się na jej paznokciach. Zaniedbane stopy po takich zabiegach będą wyglądać o wiele lepiej. Hybryda na paznokcie zazwyczaj kosztuje, około siedemdziesiąt złotych – nie jest więc to zabieg drogi i z całą pewnością każda kobieta może sobie na niego pozwolić. Przeciwwskazaniem do tego typu zabiegów, jest na przykład:

  • grzybica paznokci,
  • stan zapalny paznokci,
  • skaleczenia w obrębie paznokci,
  • brodawki paznokciowe.

Piękne stopy na lato

Lato zbliża się wielkimi krokami – to idealna okazja, aby zadbać o swoje stopy. Frezarka do pedicure to wielofunkcyjne urządzenie, które z całą pewnością skróci paznokcie oraz nada im piękny kształt, który na pewno zachwyci każdą klientkę. Taki sprzęt zdecydowanie powinien znaleźć się w każdym gabinecie kosmetycznym, ponieważ odgrywa ważną rolę i odpowiednio pielęgnuje kobiece stopy. Frezarka doskonale również przygotuje paznokcie do stylizacji, czyli do nałożenia lakieru oraz wszelkich ozdób, które mają za zadanie ozdobić płytkę paznokcia.

Wszelkie zabiegi na stopy polecane są dla kobiet, które chcą cieszyć się zadbaną skórą oraz pięknymi kolorami na swoich paznokciach.