motoryzacja

Zalety nowego samochodu z salonu Forda

Decydując się na nowy samochód z salonu Forda, zyskujemy wiele korzyści względem kupna samochodu używanego.To, oczywiście, bardzo ważna decyzja w życiu każdego kierowcy, dlatego też warto wziąć pod uwagę wszystkie opcje i wybrać tą najkorzystniejszą.

Nowy samochód to gwarancja idealnego stanu technicznego

Samochód z salonu Forda to przede wszystkim nowy samochód, który jest w idealnym stanie technicznym, czego nie można powiedzieć o większości używanych samochodów na rynku wtórnym, które często posiadają jakieś ukrywane przez sprzedającego wady mechaniczne. Dodatkowo wyposażony jest on w pakiet gwarancyjny, który umożliwia nam bezstresową eksploatację samochodu i precyzyjne planowanie budżetu domowego czy firmy, gdyż jesteśmy pewni, że nasz samochód nie zaskoczy nas tak jak to może być w przypadku używanych samochodów z niepewnych źródeł.
Salon Forda to gwarancja idealnego stanu zarówno mechanicznego jak i wizualnego samochodu. Dodatkowo samochody używane mogą posiadać nie pewna przeszłość i co z tym się wiąże, mogą wystąpić problemy podczas rejestracji nowo zakupionego pojazdu. Oczywiście, żadne z tych przypadków nie maja prawa wystąpić podczas zakupu nowego samochodu, bo salon Forda oferuje jedynie samochody o nieskazitelnych kartotekach.

Samochód z salonu skonfigurujesz wedle swoich potrzeb

Dodatkowo korzystając z oferty salonu, mamy dostęp do całej gamy dostępnych pojazdów i wszystkich dostępnych opcji konfiguracji. Nie musimy tak jak w przypadku samochodów używanych decydować się na to co jest, tylko możemy wybrać samochód idealnie skrojony na miarę naszych potrzeb oraz w interesującym nas kolorze. Wiele opcji wyboru lakieru, dodatków i pakietów stylizujących jak również i szeroka gama dostępnych firmowych felg w różnych wzorach. Nasz samochód może zostać dowolnie skonfigurowany tak, by jak najbardziej się nam podobał.
Częstym problemem występującym podczas zakupu pojazdu używanego, są właśnie braki w wyposażeniu tego pojazdu. często musimy zdecydować się na kompromis i brać co jest. Tego typu problemy w ogóle nie występują podczas zakupu nowego samochodu gdyż mamy pełną kontrolę nad konfiguracja wszystkich opcji dodatkowych samochodu i możemy sobie go doposażyć wedle naszych potrzeb. Wreszcie możemy cieszyć się wysokiej jakości systemem audio czy podwyższyć komfort prowadzenia samochodu dzięki wielostrefowej automatycznej klimatyzacji. Kamery cofania, aktywne tempomaty, wszystkie te wspaniałe opcje często są niedostępne podczas kupna używanego samochodu.

Nowy samochód – atrakcyjne formy finansowania

Jeśli decydujemy się na zakup samochodu nowego, salon Forda oferuje szeroka gamę dostępnych instrumentów finansowych, które pomogą nam zakupić upragniony samochód na dogodnych dla nas warunkach. Tego typu możliwości są rzadkością podczas zakupu samochodu używanego, który albo musimy zakupić za gotówkę, albo korzystać z zewnętrznych usług instytucji trzecich, które często nie są tak korzystne jak oferta dostępna przy zakupie nowego samochodu. Mamy do wyboru zakup częściowo za gotówkę a resztę możemy rozłożyć na dogodne miesięczne raty, lub na raty w systemie spłaty rocznej i tak na przykład możemy zapłacić za połowę samochodu od razu a druga połowę kosztów związanych z zakupem samochodu pokryjemy po roku. Salon Forda oferuje również atrakcyjną ofertę skierowaną do przedsiębiorców i pozwala na zakup samochodu w systemie leasingowym. Jest oczywiście dużo więcej możliwości finansowania, z którymi warto się zapoznać podczas zakupu nowego samochodu.

Decydując się na zakup nowego samochodu, dajemy sobie luksus wynikający z spokoju ducha i korzystne metody finansowania, dzięki którym nie obciążymy zanadto budżetu domowego. Dodatkowo możemy kupić samochód idealnie taki jaki chcemy. Nie musimy decydować się na kompromisy, lecz wybieramy kolor, wyposażenie i akcesoria wedle woli.