Dom

Dlaczego kinomaniacy powinni wybrać ścianki akustyczne do domu?

Chcąc zapewnić sobie utrzymanie prywatności na jak najwyższym poziomie, nawet jeśli w drugim pokoju znajduje się mnóstwo ludzi wykonujących całe mnóstwo rozmaitych, mniej lub bardziej hałaśliwych, czynności, warto zdecydować się na zamontowanie dźwiękoszczelnej ścianki firmy ESGlas. Ścianki akustyczne produkowane przez tę markę gwarantują zarówno ciszę, jak i przestrzeń, niezbędne zarówno do wykonywania efektywnej pracy, jak i w celu urządzania specjalnych pomieszczeń we własnym domowym zaciszu jak pokój audiofila. Jednym z nich jest nic innego jak odpowiednio wyciszona sala kinowa.

Najważniejsze zalety ścianek akustycznych

Ścianki akustyczne ESGlas posiadają możliwość doboru tłumienia dźwięku aż do 52 dB, co sprawia, że możemy wybrać odpowiednią ścianę w zależności od tego, jakiego wyciszenia dźwięku oczekujemy. Stawiając na aranżację domowej sali kinowej, warto zdecydować się jednak na wersję z jak największą możliwością tłumienia dźwięku. Warto również pamiętać, że ścianki te nie tylko tłumią dźwięk dochodzący z zewnątrz, ale przede wszystkim umożliwiają swobodne delektowanie się walorami kina domowego bez obaw, że przeszkadzałoby ono pozostałym członkom rodziny. W ten oto sposób można do woli oglądać swoje ulubione filmy niezależnie od pory dnia, a nawet wtedy, gdy pozostali lokatorzy już śpią. Za pomocą ścianek akustycznych ESGlas można więc stworzyć niepowtarzalną przestrzeń rozrywki oraz dobrej zabawy, nie martwiąc się o komfort członków rodziny, znajdujących się w pokoju obok i chcących odpoczywać w ciszy i spokoju po ciężkim dniu w pracy.

Ścianki akustyczne i ich wpływ na przestronność danego wnętrza

Kolejną zaletą ścianek akustycznych jest niewątpliwie fakt, że nie zabierają one zbyt wiele miejsca, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że zamkną one niepotrzebnie naszą przestrzeń, szczególnie gdy nie jest ona zbyt pokaźnych rozmiarów. Co więcej, przy odpowiedniej aranżacji danego wnętrza, w którym zamierzamy zamontować ścianki akustyczne ESGlas, mogą one dodatkowo optycznie powiększyć daną przestrzeń, co z pewnością stanowi ich kolejny istotny atut.

Prywatność nie tylko w domu lub mieszkaniu

Warto mieć również na uwadze fakt, że ścianki proponowane przez markę ESGlas nie tylko gwarantują prywatność i niezbędną do pracy ciszę, ale także zapewniają naturalne oświetlenie. Szkło ścianki w naturalny sposób przepuszcza światło, dzięki czemu osoba znajdująca się w pomieszczeniu, w którym zamontowana jest tego rodzaju ściana nie odniesie wrażenia nadmiernego przytłoczenia czy też izolacji. To rozwiązanie jest szczególnie pożądane w miejscu pracy. Sprawia ono przede wszystkim, że zatrudniona osoba nie będzie się niepotrzebnie rozpraszała ani odrywała od wykonywania swoich obowiązków z powodu niepotrzebnych i niezwykle drażniących dźwięków pochodzących z zewnątrz.

Dekorowanie ścianek akustycznych

Dodatkową zaletą ścianek akustycznych marki ESGlas jest także możliwość ich dowolnego ozdobienia zgodnie z własnymi upodobaniami. Do tego celu służy między innymi folia dekoracyjna, która umożliwia zdobienie własnej ścianki akustycznej skomponowanym przez siebie wzorem. Może to być między innymi logo własnej firmy (jeżeli ścianki mają występować w przestrzeni publicznej), ale również inne wzory, jakie tylko przyjdą nam na myśl. Poza tym można także zdecydować się na montaż ścianki z dowolnymi napisami. Dzięki specjalnej folii dekoracyjnej można w stosunkowo łatwy sposób nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta i wysoka jakość świadczonych usług

Wysokiej jakości ścianki akustyczne marki ESGlas nadają pomieszczeniu nowoczesny styl, ponieważ szkła służące do ich wytarzania, dobierane są na specjalne życzenie każdego klienta w zależności od jego indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Chcąc więc zapewnić sobie maksymalny komfort podczas urządzania między innymi domowej salki kinowej, warto zdecydować się na aranżację przy udziale specjalistów w dziedzinie montażu najwyższej jakości ścian dźwiękoszczelnych.

(2) Komentarze

  1. Lepiej tego ująć nie można. Przeczytajcie

  2. To artykuł, który sprawia, że zaczynasz inaczej myśleć o otaczającym Cię świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *