Dom

Płytki z efektem 3D – sposób na niebanalną łazienkę

Łazienka

Urządzając mieszkanie czy robiąc w nim remont, zawsze następuje moment, w którym musimy zadecydować jaki wygląd ma mieć nasza przyszła łazienka. Na rynku znajduje się obecnie bardzo dużo ciekawych rozwiązań dekoratorskich, więc ciężko jest nam wybrać ten jeden najciekawszy styl urządzania naszych pomieszczeń. My proponujemy Ci odwiedzić salon płytek, by wybrać płytki 3D – http://dagmaplytki.pl/?id=blog&post=plytki-3d.

INTRYGUJĄCA NOWOŚĆ

Od pewnego czasu możemy znaleźć na rynku pewien artykuł, który bardzo szybko przybiera na popularności. Mowa tu bowiem o płytkach 3D, czy – jak można je inaczej nazwać – płytkach strukturalnych bądź przestrzennych. To całkiem nowy rodzaj płytek, a dzięki temu jak ciekawie wygląda na naszych ścianach, w mig staje się coraz bardziej znany i rozchwytywany.

TRÓJWYMIAROWY EFEKT

Dokładnie opisując płytki lastryko 3D należy powiedzieć, że nie są one typowo gładkie, lecz posiadają ciekawą, nierówną strukturę. Może ona tworzyć różnego rodzaju wzory – kompozycje kwiatowe, imitację kamieni, figury geometryczne, fale oraz wiele innych. Płytki te ułożone odpowiednio powinny tworzyć ciekawą i niebanalną kompozycję.

ŁAZIENKA JAKIEJ NIE MA NIKT

Płytki 3D oczywiście mogą być wykorzystywane w dowolnych pomieszczeniach, jednak najczęściej decydujemy się na te do kuchni oraz łazienki. Prawdą jest, że przy projektowaniu wyglądu naszej łazienki nie obędziemy się bez płytek. Znajdują się one w niej bowiem zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Element wyłożony w łazience płytkami 3D zdecydowanie nada jej swoistego charakteru. Pomieszczenie dzięki temu detalowi od razu będzie bardziej ożywione i interesujące. Płytki te można wykorzystać również na przykład na boku wanny, co wizualnie podniesie jej standard. Łazienka to często również dość małe pomieszczenie, na co receptą również mogą być owe płytki. Sprawiają one bowiem, że wnętrze wydaje się być znacznie większe niż jest w rzeczywistości. Jak można zauważyć, łazienka wyposażona w trójwymiarowe płytki może być strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o oryginalność i pomysłowość.

SALON PŁYTEK KATOWICE FORMAT2, CZYLI GDZIE ZNALEŹĆ NAJLEPSZE PŁYTKI

Jeśli interesuje Cię profesjonalny salon płytek to Katowice zapewniają idealne miejsce. Znajduje się tam salon sprzedaży Format2, który oferuje liczne produkty podążające za najnowszymi trendami, jeśli chodzi o wystrój łazienek. Zapewnia on bardzo szeroki wybór, gdyż współpracuje z wieloma producentami z całego świata.

Co ciekawe salon płytek w Katowicach Format2 pokazuje klientom swój autorski pomysł, którego nie znajdziemy nigdzie indziej – można znaleźć tam największą ekspozycję płyt wielkoformatowych. Klienci mogą swobodnie porównywać setki płytek w tym samym rozmiarze w pionie lub poziomie. Firma zapewnia dodatkowo fachową pomoc – specjaliści pomagają klientowi w wyborze akcesoriów i materiałów budowlanych, wykonują bezpłatną wizualizację oraz dowożą kupione przez klienta produkty bez dodatkowych opłat. Co ciekawe, salon oferuje też elastyczne godziny pracy – doradca może umówić się z klientem o dowolnej godzinie, dogodnej dla obu stron. Jeśli więc chodzi o salon płytek w Katowicache są miejscem, do którego zdecydowanie warto przyjechać i odwiedzić Format2.

CZERŃ, BIEL, ZŁOTO…

Jeśli wiemy już, gdzie najlepiej jest poszukiwać płytek 3D, należy się następnie zastanowić na jakie chcemy się zdecydować. Płytki takie bardzo często występują w pasującym do wszystkiego kolorze białym – nie znaczy to jednak, że na rynku znajdziemy jedynie takie rozwiązanie. Coraz częściej pojawiają się teraz też płytki czarne, kolorowe, czy jeszcze bardziej eleganckie i oryginalne – złote. Połączenie bieli lub czerni ze złotem z pewnością sprawi, że każde pomieszczenie stanie się jeszcze bardziej ciekawe, nietypowe oraz eleganckie. Ilość wzorów i kolorów, jakie można znaleźć na rynku sprawią, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie, co idealnie wpasuje się w wystrój jego łazienki, czy innych pomieszczeń. Warto też wspomnieć, że tego rodzaju płytki najlepiej komponować się będą ze spokojnymi wnętrzami o wystroju minimalistycznym, bo to właśnie one potrafią nadać całego charakteru i niebanalności.

Artykuł odtworzony z historycznej wersji strony.

(2) Komentarze

  1. To jest coś, co z pewnością wywoła burzę mózgów. Zajrzyjcie koniecznie.

  2. Polecam to wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty intelektualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *