Technologia

Buty taktyczne Lalo Tactical – dlaczego warto je mieć?

buty taktyczne

Buty taktyczne Lalo Tactical to obuwie w pełni inspirowane potrzebami członków służb specjalnych. Dzięki temu łączą w sobie wszystko, czego oczekuje się od taktycznego obuwia – lekkość, wytrzymałość, przewiewność, redukcję hałasu i krótki czas schnięcia. To oznacza, że zdecydowanie warto włączyć je do swojego umundurowania i wyposażenia.

Lalo Tactical – marka przetestowana w najtrudniejszych warunkach

Buty taktyczne Lalo Tactical to obuwie dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli bowiem chodzi o jego jakość, marka nie idzie na żadne kompromisy. Stawia wyłącznie na najlepsze materiały, w każdym produkcie wykorzystuje innowacyjne technologie, a całość opiera na autorskich projektach tworzonych przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem.

Lalo Tactical powstała bowiem w odpowiedzi na potrzeby członków sił specjalnych i NSW. Z jej militarnego obuwia korzystają jednak nie tylko żołnierze, ale również myśliwi, turyści i szeroko rozumiana grupa wielbicieli outdoorowych aktywności, ale tylko takich, którzy poszukują wyposażenia z najwyższej półki.

Cechy charakterystyczne butów taktycznych Lalo Tactical

Czym charakteryzują się buty taktyczne Lalo Tactical i dlaczego warto mieć je w swoim wyposażeniu?

 • Szybkoschnący materiał i autorski, opatentowany system drenażowy

Obuwie żołnierza narażone jest na kontakt z różnymi naturalnymi przeszkodami występującymi w terenie oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Buty taktyczne Lalo Tactical są na to przygotowane. Opatentowany system drenażowy i warstwa hydrofobowa zapobiegają przedostawaniu się wody do środka, a wykorzystany materiał szybko schnie, dzięki czemu nawet zmoczona zewnętrzna część buta nie pozostaje mokra przez długi czas.

 • Ochrona stopy przed jakąkolwiek kontuzją

Kompozytowa płytka w przedniej części obuwia w połączeniu z materiałem odpornym na jakiekolwiek zniszczenia daje pewność, że stopa w butach taktycznych Lalo Tactical jest w pełni bezpieczna. Nawet jeśli dojdzie do uderzenia stopą w twardą powierzchnię, nie ma mowy, by użytkownik cokolwiek poczuł. Dzięki dodatkowej wkładce o wielu gęstościach but amortyzuje wszelkie uderzenia stopy i chroni stawy oraz więzadła. Z kolei podeszwa odporna na przebicie chroni stopę od dołu.

 • Redukcja hałasu

Przegubowy kształt pięty oraz podeszwy jest gwarantem cichego i dyskretnego podejścia, nawet po wyjątkowo niekorzystnym podłożu. To niezwykle ważne dla każdego żołnierza oraz myśliwego.

Ponadto buty taktyczne Lalo Tactical to również:

 • Udoskonalony kształt i sznurowanie dla maksymalnej ochrony kostki.
 • Podeszwa o dobrej przyczepności, która przekłada się na pewne kroki i stabilność.
 • Duża lekkość, porównywalna niemal do lekkości obuwia sportowego.
 • Łatwość spakowania butów nawet do niewielkiego plecaka.
 • Odporność na zabrudzenia.
 • Ziemiste kolory spójne z umundurowaniem i kamuflażem.

(2) Komentarze

 1. No to z okazji fajnego dnia – interesujące treści dla followersów

 2. Polecam ten tekst każdemu, kto chce pogłębić swoje rozumienie świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *