Kulinaria

Gazetka Lewiatan – sprawdź, ile zaoszczędzisz na zakupach

Lewiatan gazetka

Nowy Rok chyba wszystkich zaskoczył dużymi wzrostami cen, szczególnie paliwa, prądu, czy gazu. Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić i uratować domowy budżet, robiąc codzienne zakupy spożywcze. Można to osiągnąć, kupując potrzebne produkty w jednym ze sklepów sieci Lewiatan.

Sklepy Lewiatan – dobre miejsce na szybkie zakupy

Sieć handlowa Lewiatan jest największą polską marką franczyzową. Obecnie posiada ponad dwa tysiące trzysta placówek handlowych na terenie wszystkich województw. Oznacza to, iż nie będzie żadnym problemem znaleźć sklep blisko swojego miejsca zamieszkania. To głównie markety i supermarkety, które nie przytłaczają ogromnym metrażem, jednocześnie oferując wszystkie potrzebne na co dzień produkty.

Tanie zakupy – wiele korzyści

Sieć sklepów Lewiatan oferuje klientom wiele promocji. Gazetka Lewiatan wychodzi regularnie, raz w tygodniu. W każdej z nich znajdziemy wiele przecen i rabatów na produkty, takie jak:

  • mięso i wędliny;
  • nabiał;
  • napoje;
  • słodycze i przekąski;
  • chemia gospodarcza i inne.

Gazetki Lewiatan są często dostarczane do naszych skrzynek pocztowych. Bez problemu, aktualne promocje znajdziemy również na stronie internetowej. Warto zaglądać na nią przed każdymi zakupami, w trakcie robienia listy potrzebnych zakupów. Jest szansa, że zaoszczędzimy w ten sposób konkretną kwotę pieniędzy.

Sklepy pochwalić mogą się również bardzo ciekawym programem lojalnościowym. Należy zarejestrować specjalną kartę lojalnościową, bądź ściągnąć aplikację, by móc cieszyć się profitami za zakupy. Przy każdej wizycie w sklepie klient otrzyma określoną ilość punktów, które wymienia później na specjalne bony do sieci sklepów Lewiatan. To kolejne pieniądze, które bezpośrednio zostaną w naszych portfelach.

Robiąc zakupy – pomagasz innym

Warto wspomnieć o tym, iż sieć sklepów Lewiatan współpracuje z wieloma inicjatywami społecznymi i fundacjami. Firma organizuje zbiórki żywności, pomaga medykom i osobom ubogim. Posiada również swoją własną fundację, której misją jest spieranie lokalnych inicjatyw w ekonomicznym, społecznym i edukacyjnym obszarze. Robiąc tam zakupy, mamy świadomość robienia czegoś dobrego dla osób potrzebujących, co może być dodatkowym profitem.

Chcąc robić zakupy w mądry, oszczędny sposób, warto stawiać na polskie marki i sieci sklepów, blisko swojego miejsca zamieszkania. Należy również dokładnie przejrzeć oferty i ulotki, takie jak Gazetka Lewiatan, by znaleźć pasujące nam promocje. Robiąc codzienne zakupy świadomie i z głową, na pewno podratujemy domowy budżet.

(2) Komentarze

  1. To jest ten typ artykułu, który zmienia sposób postrzegania świata.

  2. Hmmm, a wydawało mi się, że wiem już na ten temat wszystko, a tu taki zdziwienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *