Lifestyle

Mobilna aplikacja Lewiatan — jakie daje korzyści?

aplikacja mój lewiatan

W Polsce praktycznie każda większa sieć handlowa posiada własne aplikacje mobilne i nie inaczej wygląda sytuacja również w przypadku sieci sklepów Lewiatan. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które chcą dowiedzieć się, dlaczego warto zainstalować aplikację “Mój Lewiatan” i na jakie korzyści można liczyć.

Jakie są największe zalety?

Aplikacja Lewiatan jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą skorzystać z dobrodziejstwa najnowszego programu lojalnościowego. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie komórkowym można w wygodny sposób przystąpić do wielu ciekawych promocji i skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Aplikacja przypadnie do gustu przede wszystkim tym osobom, które często robią zakupy w sklepach Lewiatan, dzięki czemu w przeciągu roku mogą zaoszczędzić naprawdę całkiem niezłą sumkę pieniędzy. Opisywana aplikacja jest całkowicie bezpłatna, a jej głównym zadaniem jest zastąpienie tradycyjnej karty Lewiatan. Na elektronicznym koncie możemy w wygodny sposób gromadzić punkty za zakupy, które następnie wymienimy na atrakcyjne rabaty.

Po co jest aplikacja Lewiatan?

Jednym z głównych zadań aplikacji Lewiatan jest oczywiście udostępnienie klientom aktualnych promocji. Mowa tutaj nie tylko o ogólnokrajowych, ale również o lokalnych promocjach, które organizowane są wyłącznie w wybranych punktach. Dzięki aplikacji “Mój Lewiatan” raz na zawsze będzie można zapomnieć o popularnych gazetkach promocyjnych. Warto wspomnieć również o tym, że dzięki aplikacji można w wygodny sposób przygotować listę zakupów do zrobienia. Tego typu funkcjonalność przypadnie do gustu osobom, które dość często zapominają o zakupie aktualnie potrzebnych produktów. Dużym zainteresowaniem cieszy się także kanał “Gotuj z Lewiatanem”, który oferuje bardzo dużą bazę ciekawych przepisów. Najważniejszą funkcjonalnością aplikacji Lewiatan jest oczywiście umożliwienie gromadzenia punktów lojalnościowych. Dzięki mobilnej aplikacji błyskawicznie sprawdzimy ile mamy punktów na koncie. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że dzięki aplikacji będzie można wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

W jaki sposób zainstalować aplikację Lewiatan?

Aplikacja Lewiatan możliwa jest to pobrania nie tylko na telefony mobilne z systemem Android. Bez problemu zainstalujemy ją również na systemach z rodziny iOS. W tym pierwszym przypadku należy oczywiście pobrać aplikację z “Sklep Play”. Posiadacze telefonów z iOS aplikację Lewiatana muszą znaleźć w “App Store”. Aby szybko znaleźć aplikację w pole wyszukiwarki wystarczy wpisać frazę “Mój Lewiatan”.

 

(2) Komentarze

  1. Niepokojąco mało osób o tym wie, a przecież to jest bardzo ważne. Nie uważacie?

  2. Czytając ten artykuł, poczułem, jak otwierają się przede mną nowe perspektywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *